Y0073100R010T0L
MFR.Part #
Y0073100R010T0L
JLCPCB Part #
C1455246
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100.01Ω 250mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors