RN65C63R4FRSL
MFR.Part #
RN65C63R4FRSL
JLCPCB Part #
C3547848
Description
-65℃~+175℃ 500mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors