Y162731K5000B0W
MFR.Part #
Y162731K5000B0W
JLCPCB Part #
C4021082
Description
-55℃~+150℃ 31.5kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount