MAL250117122E3
MFR.Part #
MAL250117122E3
JLCPCB Part #
C3813632
Package
Bolt,D51xL83.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 139mΩ@100Hz 22.2mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 8.835A@10kHz 83.8mm ±20% 螺栓,D51xL83.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS