RNC65H4701BRRE6
MFR.Part #
RNC65H4701BRRE6
JLCPCB Part #
C3506931
Description
-65℃~+175℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors