RN65C5492DRSL
MFR.Part #
RN65C5492DRSL
JLCPCB Part #
C1805095
Description
-65℃~+175℃ 500mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors