RN55C5492DRSL
MFR.Part #
RN55C5492DRSL
JLCPCB Part #
C3431155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors