RN65E56R2BRE6
MFR.Part #
RN65E56R2BRE6
JLCPCB Part #
C1803503
Description
-65℃~+175℃ 500mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors