RN65C5492FRSL
MFR.Part #
RN65C5492FRSL
JLCPCB Part #
C1800573
Description
-65℃~+175℃ 500mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors