RN65C5492DBSL
MFR.Part #
RN65C5492DBSL
JLCPCB Part #
C3575342
Description
-65℃~+175℃ 500mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors