RN65C49R9BRSL
MFR.Part #
RN65C49R9BRSL
JLCPCB Part #
C1814965
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors