RNC65H1583FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1583FRRE7
JLCPCB Part #
C3542700
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors