CMF5530R900DEBF
MFR.Part #
CMF5530R900DEBF
JLCPCB Part #
C1422547
Description
-55℃~+175℃ 30.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors