RN65E49R9BRSL
MFR.Part #
RN65E49R9BRSL
JLCPCB Part #
C1813629
Description
-65℃~+175℃ 49.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors