RN65C2462BBSL
MFR.Part #
RN65C2462BBSL
JLCPCB Part #
C3574097
Description
-65℃~+175℃ 24.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors