VR68000003604JAC00
MFR.Part #
VR68000003604JAC00
JLCPCB Part #
C1368220
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS