Y145510K0000T0W
MFR.Part #
Y145510K0000T0W
JLCPCB Part #
C6618034
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount