RNC65K2001FRB14
MFR.Part #
RNC65K2001FRB14
JLCPCB Part #
C3394627
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors