RN65C2262BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C2262BBSL
JLCPCB Part #
C1430819
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors