RN60E8253FRSL
MFR.Part #
RN60E8253FRSL
JLCPCB Part #
C1802061
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors