RN60C8253FRSL
MFR.Part #
RN60C8253FRSL
JLCPCB Part #
C3461369
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors