RN60E8252FRSL
MFR.Part #
RN60E8252FRSL
JLCPCB Part #
C1802000
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors