CA0002R1000KR64
MFR.Part #
CA0002R1000KR64
JLCPCB Part #
C1805270
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors