561R5GAQ33
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
561R5GAQ33
JLCPCB Part #
C6094167
Package
Plugin
Description
1kV 33pF 6.4mm 7.4mm U2J ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS