RN60E6810FB14
MFR.Part #
RN60E6810FB14
JLCPCB Part #
C3488304
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors