RN60C8350BBSL
MFR.Part #
RN60C8350BBSL
JLCPCB Part #
C3561574
Description
-65℃~+175℃ 250mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors