RN60E6813FB14
MFR.Part #
RN60E6813FB14
JLCPCB Part #
C1416375
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors