RN60E2402CB14
MFR.Part #
RN60E2402CB14
JLCPCB Part #
C1416248
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors