MAL215747331E3
MFR.Part #
MAL215747331E3
JLCPCB Part #
C1611493
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.19A@120Hz 30mm 330uF 450V 5000hrs@85℃ 52mm 600mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS