RN60E2402BB14
MFR.Part #
RN60E2402BB14
JLCPCB Part #
C1416260
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors