293D474X9020A2TE3
MFR.Part #
293D474X9020A2TE3
JLCPCB Part #
C1955781
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 20V 470nF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS