RN60E2402FB14
MFR.Part #
RN60E2402FB14
JLCPCB Part #
C1403034
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors