RN60E2261FB14
MFR.Part #
RN60E2261FB14
JLCPCB Part #
C1416891
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors