RN60C2261FB14
MFR.Part #
RN60C2261FB14
JLCPCB Part #
C1423062
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors