BFC237874332
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237874332
JLCPCB Part #
C7220489
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 3.3nF 300V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS