M55342K06B10K0RT5V
MFR.Part #
M55342K06B10K0RT5V
JLCPCB Part #
C4360075
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0705 Chip Resistor - Surface Mount