RN60E2260FBSL
MFR.Part #
RN60E2260FBSL
JLCPCB Part #
C3426462
Description
-65℃~+175℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors