RN60E2261FBSL
MFR.Part #
RN60E2261FBSL
JLCPCB Part #
C1432283
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors