RN60E2210FBSL
MFR.Part #
RN60E2210FBSL
JLCPCB Part #
C1432264
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors