RN60E1823FBSL
MFR.Part #
RN60E1823FBSL
JLCPCB Part #
C1430072
Description
-65℃~+175℃ 182kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors