RN65C1494BRSL
MFR.Part #
RN65C1494BRSL
JLCPCB Part #
C1814265
Description
-65℃~+175℃ 1.49MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors