RN60E1821FBSL
MFR.Part #
RN60E1821FBSL
JLCPCB Part #
C3463387
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors