CMF60301K00FHEK70
MFR.Part #
CMF60301K00FHEK70
JLCPCB Part #
C1422262
Description
-55℃~+175℃ 1W 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS