CMF551K5400FHBF
MFR.Part #
CMF551K5400FHBF
JLCPCB Part #
C1420272
Description
-55℃~+175℃ 1.54kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors