RN60D5231FRSL
MFR.Part #
RN60D5231FRSL
JLCPCB Part #
C1782536
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors