RN60D5232FRSL
MFR.Part #
RN60D5232FRSL
JLCPCB Part #
C1782530
Description
-65℃~+175℃ 250mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors