RN60C60R4BRSL
MFR.Part #
RN60C60R4BRSL
JLCPCB Part #
C1799449
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors