RLR07C4700GRR36
MFR.Part #
RLR07C4700GRR36
JLCPCB Part #
C3510793
Description
-65℃~+150℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors