RN60D49R9FRSL
MFR.Part #
RN60D49R9FRSL
JLCPCB Part #
C1782490
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors