CRCW251220K0FKTH
MFR.Part #
CRCW251220K0FKTH
JLCPCB Part #
C4019428
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount